Aanstaande vrijdag mogen wij 96 lopers verwelkomen voor de 1e BB Lopers Baan Classic. Zoals te zien is het een zeer mooi deelnemersveld  aangevoerd door twee nationale top atleten die deze wedstrijd hebben opgenomen in hun trainingsschema.

Samengevat zal de avond er als volgt uitzien:

19:00 - Serie 1 
19:25 - Serie 2 
19:55 - Prijsuitreiking MSEN en M35
20:05 - Serie 3 
20:35 - Serie 4 
21:00 - Prijsuitreiking overige categoriën

Aanmelden (startnummer/chip afhalen) & Kleedgelegenheid - (info volgt ook nog per mail)

Gezien wij zelf geen accommodatie hebben langs de baan zal de aanmelding & kleedgelegenheid zijn bij de Hockeyvereniging Zwolle.

De startnummers kunnen vanaf 18:00 uur afgehaald worden in de kantine van de Hockeyvereniging Zwolle, Luttekeweg 5 Zwolle, waar u normaal na het afslaan op de doorgaande weg linksaf naar de baan gaat gaat u na het afslaan op de doorgaande weg meteen rechts naar de hockeyvereniging. (Route: Zie link)

Kantine en kleedkamers zijn vanaf 17 uur open. Hier zijn ook de kleedkamers en douche mogelijkheid. Vanaf daar is de atletiekbaan een kleine 500 meter lopen.

 

 

Onderstaande lijst zal nog voorzien worden van extra informatie, zover bekend, met betrekking tot PR's zodat elke loper zijn eigen plan voor de wedstrijd kan opstellen en er goed samen gewerkt kan worden in diverse groepen.

Wij hebben er in ieder geval zin aan en het belooft een mooie avond te worden.

Tot vrijdag!

 


 

Serie 1 - Starttijd: 19:00

Bart van Nunen (+- 14:10)
Roy Hoornweg (haas Bart)
Arne Mulder 14:57
Edwin Slijkhuis 15:19
Joep Emmen 15:27
Henry Rutgers 15:33
Mathijs de Vroome 15:34
Falco Olivier 15:35
Geart Jorritsma 15:43
Jeroen Verboom 15:48
Rik Goethals (Haas Jeroen)
Erik Slomp 15:50
Gert-Jan Stevens 15:51
Vincent Maalderink 15:57
Henk Smalbrugge 16:03
Bas Mekking 16:08
Ruard Smeenge 16:07 (loopt 3000m)
André Knol 16:37

Serie 2 - Starttijd: 19:25

William van Eeken
Henry Visscher
Martijn Schakelaar
Joël Plantinga
Simon Vos
Rubin Vos
Jacelyn Gruppen
Harm Jan Martens (Haas Jacelyn)
Bennie Thunker
Jan-Pieter Mondria
Michiel Veldman
Ben van Boven
Sander Kloosterziel
Remco Akse
Albert Mussche
Kasper Bisschop
Roel-Jan Heeringa
Timo Berkenbosch
Retse van der Berg
Arie Stuurman
Stephen Riemens
Jos Boomsma
Tjibbe de vries
Gerco van den Brink
Michel Blaauwgeers

Serie 3 - Starttijd: 20:05

Lieve Tollet
Frankwin Mussche
Rutger Jan Lusseveld
Jan Willem Davidse
Tess Boekema
Jos Scholten
Wynand Fokkert
Jacolien Ruizendaal
Astrid van Velden
Theo Boekema
Arjan Rorije
Mike Kleinlugtebeld
Harm kooiker
Eric Kloosterziel
Marlies Groenewold
Jurian Onderdijk
Ruud Veerman
Karlo Hoeve
Danny van den Beld
Lars van Surksum
Cathy van Es-Bode
Olaf Bos
Wouter van Gessel
Rob Schuil
Wilmke Boersma
Hubert Bögemann

Serie 4: Starttijd: 20:35

Marten Bolt
Rudie Troost
Edwin Middelveld
Klaas-Jan Kisteman
Geery van Huisstede
Martin Neijensteijn
Patrick de Wit
Mischa Wieten
Robin van Buuren
Ilona Stille
Roelof Rekker
Bertrand Maas
Kimberly Kok
Krista van Os
Floris van Drunen
Yuri Wieten
Bjørn van Til
Jan bakker
Ilona bolks
Peter Poolman
Ijsbrand Reijneveld
Ineke Nawijn (loopt 3000m)
Ronald Harbrink
Jeroen van Beek
Helen de Roode
Neimet Mehrabi
Jan Stuiver